Hotel Cloister Inn Praha

Hotelu Cloister Inn Praha 11 Hotelu Cloister Inn Praha 12 Hotelu Cloister Inn Praha 13 Hotelu Cloister Inn Praha 14 Hotelu Cloister Inn Praha 15 Hotelu Cloister Inn Praha 16 Hotelu Cloister Inn Praha 17 Hotelu Cloister Inn Praha 18 Hotelu Cloister Inn Praha 19 Hotelu Cloister Inn Praha 20 Hotelu Cloister Inn Praha 21 Hotelu Cloister Inn Praha 22

.Hotel CLOISTER INN Inn se nachází v klidné uličce Starého Města jen 300 metrů od Karlova Mostu a Staroměstského náměstí. Jméno hotelu pochází z historie budovy, která leží na místech středověkého kláštera založeného Jezuity.


Hotel Cloister Inn nabízí 73 pokojů s vlastním soc. zařízením, non-stop recepce, hlídané parkoviště v areálu na vyžádání, snídaně typu švédské stoly, trezor na cennosti, úschovna zavazadel, noční bezpečnostní služba, klimatizované snídárny a hala.


Více o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-cloister-inn@toprague.cz
Adresa: Konviktská 14 Praha


Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Cloister Inn Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Cloister Inn Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 13:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.


Hotel Cloister Inn ceník ubytování :
(Ceny jsou uvedeny za pokoj na noc)

CENY NA VYŽÁDÁNÍ
Více termínů ...

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist